• Nazwa dłużnika

    Ryszard Stosik

    To również Twój dłużnik?
  • Identyfikator zadłużenia

    Sygn.akt I C 737/08

  • NIP
    5931331718
  • Adres
    Ul.11 Dyw. Art. Konnej 8/9
    85-324 Bydgoszcz
  • Termin płatności
    2006-11-21

Dane zostały opublikowane przez:

PPHU EKO-POL Tadeusz Wójcik
NIP: 7122472146
al.Lotników Polskich 1
21-045 Świdnik

jako wierzyciela lub jego pełnomocnika.

• zgodnie z § 10 ust. 1 i 2 w zw. z § 15 ust. 2 Regulaminu: Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności wobec użytkowników za istnienie i jakość oferowanych do sprzedaży w serwisie wierzytelności.
• Administrator nie odpowiada za zamieszczane przez nich informacje oraz nie jest gwarantem wykonania zobowiązań zaciąganych przez Użytkowników między sobą. Administrator zastrzega, że przed zawarciem umowy nabywca wierzytelności powinien we własnym zakresie zweryfikować wierzytelność oraz zbadać jej podstawy faktyczne i prawne.
• Administratorem danych osobowych dłużników jest podmiot umieszczający wierzytelności na giełdzie wierzytelności. W trybie przewidzianym w § 19 Regulaminu, dłużnikowi przysługuje prawo dostępu i poprawienia danych osobowych jego dotyczących.