• Nazwa dłużnika

    AKS SŁAWOMIR CZUBA KRZYSZTOF BORUTA SPÓŁKA JAWNA

    To również Twój dłużnik?
  • Identyfikator zadłużenia

    2818232407061482775598

  • NIP
    5341614556
  • Adres
    ul. Aleje Jerozolimskie
    05-816 Reguły
  • Termin płatności
    2022-10-17

Dane zostały opublikowane przez:

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.
NIP: 7252042800
Piotrkowska 270
90-361 Łódź

jako wierzyciela lub jego pełnomocnika.

• zgodnie z § 10 ust. 1 i 2 w zw. z § 15 ust. 2 Regulaminu: Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności wobec użytkowników za istnienie i jakość oferowanych do sprzedaży w serwisie wierzytelności.
• Administrator nie odpowiada za zamieszczane przez nich informacje oraz nie jest gwarantem wykonania zobowiązań zaciąganych przez Użytkowników między sobą. Administrator zastrzega, że przed zawarciem umowy nabywca wierzytelności powinien we własnym zakresie zweryfikować wierzytelność oraz zbadać jej podstawy faktyczne i prawne.
• Administratorem danych osobowych dłużników jest podmiot umieszczający wierzytelności na giełdzie wierzytelności. W trybie przewidzianym w § 19 Regulaminu, dłużnikowi przysługuje prawo dostępu i poprawienia danych osobowych jego dotyczących.