O nas

Udostępniamy Państwu portal Giełda-Długów.net umożliwiający dodawanie on-line ogłoszeń o sprzedaży wierzytelności gospodarczych. Serwis to mówiąc najkrócej internetowa giełda wierzytelności. Platforma w swoich zasobach posiada aktualne oferty zakupu wierzytelności o wartości kilkudziesięciu milionów złotych. Giełda-Długów.net dociera do nieograniczonej liczby odbiorców - każdy internauta może bezpłatnie przeglądać nasze zasoby i wyszukiwać interesujących go wierzytelności. Wyrażamy przekonanie, że funkcjonalność oraz prostota serwisu, zachęcą Państwa do korzystania z jego danych.

 

Zachęcamy do umieszczania na naszej giełdzie ofert sprzedaży wierzytelności. Czas potrzebny na umieszczenie dłużnika nie przekracza 5 minut, a pozwoli Państwu uzyskać następujące korzyści:

 

Windykacja z wykorzystaniem Giełdy-Długów.net

Portal pełni zarówno funkcję serwisu ogłoszeniowego pozwalającego dokonać transakcji kupna wierzytelności jak i funkcję prewencji windykacyjnej poprzez możliwości sprawdzania czy dług danego podmiotu nie został wystawiony na sprzedaż.
Współpraca z serwisem Giełda-Długów.net może stanowić pierwszy etap windykacji polubownej,  a co za tym idzie pomóc Państwu odzyskać swoje wierzytelności. Umieszczając dług w serwisie Giełda-Długów.net wywieracie Państwo nacisk na dłużnika – portal automatycznie generuje wiadomość SMS wysyłaną na wskazany numer telefonu, informując dłużnika o wystawieniu wierzytelności na sprzedaż. Serwis po opublikowaniu długu udostępnia również zawiadomienie listowne, informujące o umieszczeniu danych dłużnika na giełdzie. Zawiadomienie możecie Państwo pobrać ze swojego konta użytkownika i wysłać dłużnikowi w wersji papierowej. Altarnatywnie dla tych z Państwa, którzy chcą od razu rozpocząć intensywne działania  windykacyje stworzyliśmy możliwość zgłoszenia długu do windykacji. Dzięki tej funkcji, renomowane firmy windykacyjne współpracujące z naszą giełdą, bezpłatnie ocenią Państwa wierzytelność i zaproponują ofertę jej odzyskania.

Prewencja Giełdy-Długów.net

Umieszczając dług na giełdzie ostrzegacie Państwo innych uczestników obrotu gospodarczego o zaległościach płatniczych i potencjalnej niesolidności kontrahenta, w skutek czego pomagacie im podjąć właściwą decyzję biznesową. Dłużnik chcąc nawiązać współpracę z nowym kontrahentem, jest zmuszony zapłacić dług mając na uwadze, że żadne przedsiębiorstwo nie zdecyduje się współpracować z podmiotem, który nie reguluje swoich należności.

 

Podejmij z nami współpracę i odzyskaj swoją wierzytelność! W razie pytań bądź problemów prosimy o kontakt.

Nasi partnerzy

Giełda długów dłużników wierzytelności

Podstawę prawną działania portalu gielda-dlugow.net stanowi:
a) art. 4 ustawy z dnia 9 czerwca 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych z dnia 9 czerwca 2010 r. (Dz.U. 2010 nr 81 poz. 530 z późn. zm).
b) art. 23 ust. 1 pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.( Dz.U. 1997 nr 133 poz.883).
c) art. 23 ust.4 pkt. 2 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.( Dz.U. 1997 nr 133 poz.883).

Używamy „cookies” m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk etc. Korzystanie z serwisu gielda-dlugow.net oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące „cookies” w swojej przeglądarce jednak może to ograniczyć funkcjonalność serwisu. ZAMKNIJ