Szukaj dłużnika Dodaj dłużnika Przekaż dług do windykacji

O nas

Platforma internetowa www.gielda-dlugow.net umożliwia przedsiębiorstwom, a także firmom windykacyjnym, pożyczkowym czy kancelariom prawnym, publikowanie wierzytelności w celu ich sprzedaży oraz wsparcia procesu windykacji. Serwis to mówiąc najkrócej internetowa giełda wierzytelności. Platforma w swoich zasobach posiada aktualne oferty zakupu wierzytelności o wartości kilkudziesięciu milionów złotych i intensywnie zwiększa wolumen. Giełda-Długów.net dociera do nieograniczonej liczby odbiorców - każdy internauta może bezpłatnie przeglądać nasze zasoby i wyszukiwać interesujących go wierzytelności. Wyrażamy przekonanie, że funkcjonalność oraz prostota serwisu, zachęcą Państwa do publikacji wierzytelności, a także korzystania z jego zasobów. Publikacja pojedynczej wierzytelności nie trwa dłużej niż 5 minut, a pozwoli Państwu uzyskać wiele korzyści.

 

Dlaczego warto opublikować wierzytelność na www.gielda-dlugow.net ?

  • Windykacja z wykorzystaniem giełdy: Współpraca z serwisem www.gielda-dlugow.net może stanowić pierwszy etap windykacji polubownej. Umieszczając dług w naszym serwisie, wywieracie Państwo nacisk na dłużnika – po opublikowaniu wierzytelności, platforma automatycznie wysyła dłużnikowi wiadomość SMS oraz e-mail informując go tym samym o wystawieniu wierzytelności na sprzedaż. Udostępniamy również zawiadomienie w formie pliku PDF, które możecie Państwo po dokonaniu publikacji pobrać z serwisu i  wysłać dlużnikowi listownie. Altarnatywnie dla tych z Państwa, którzy chcą od razu rozpocząć intensywne działania  windykacyje stworzyliśmy możliwość zgłoszenia długu do windykacji. Dzięki tej funkcji, renomowane firmy windykacyjne współpracujące z naszą giełdą, bezpłatnie ocenią Państwa wierzytelność i zaproponują ofertę jej odzyskania.

  • Antyreklama formą zdyscyplinowania dłużnika: Umieszczając wierzytelność w naszym serwisie, ostrzegacie Państwo inne firmy przed ryzykiem współpracy z nierzetelnym kontrahentem. Nie znamy przedsiębiorstwa, które zdecyduje się na współpracę z firmą lub osobą, która nie reguluje swoich należności.

Czym się wyróżnia www.gielda-dlugow.net ?

  • Wszechstronność - Serwis umożliwia opublikowanie wierzytelności zarówno podmiotów gospodarczych (wpisując NIP) oraz konsumentów (wpisując PESEL, który jest widoczny tylko dla administratora platformy).

  • Dostępność - Giełda współpracuje ze specjalistami od tzw. SEO (search engine optimalization). Wyniki wyszukiwanych wierzytelności, wyświetlają się zazwyczaj na pierwszej stronie wyszukiwarek internetowych np. „Jan Kowalski dłużnik”. Wierzytelności publikowane na naszej platformie są także dostępne w raportach wywiadowni gospodarczej.

  • Funkcjonalność - Klienci giełdy mają możliwość łatwego dodawania całych pakietów wierzytelności i aktualizacji danych. Umożliwiamy dodawanie i aktualizację pakietów wierzytelności poprzez plik xls (MS Exel) oraz dostęp do naszego API. Dzięki API będziecie Państwo mogli na bieżąco weryfikować zmiany zachodzące we wierzytelnościach publikowanych na giełdzie oraz dodawać, modyfikować i usuwać wierzytelności! Pobierz dokumentację API lub wzór pliku do importu wierzytelności XLS.

  • Automatyzację - platforma automatycznie wysyła dłużnikom poprzez wiadomość e-mail oraz SMS powiadomienie o publikacji wierzytelności, co zwiększa skuteczność windykacji.

Podejmij z nami współpracę i odzyskaj swoją wierzytelność! W razie pytań bądź problemów prosimy o kontakt.

Nasi partnerzy

Giełda długów dłużników wierzytelności

Podstawę prawną działania portalu gielda-dlugow.net stanowi:
a) art. 4 ustawy z dnia 9 czerwca 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych z dnia 9 czerwca 2010 r. (Dz.U. 2010 nr 81 poz. 530 z późn. zm).
b) art. 23 ust. 1 pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.( Dz.U. 1997 nr 133 poz.883).
c) art. 23 ust.4 pkt. 2 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.( Dz.U. 1997 nr 133 poz.883).

Używamy „cookies” m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk etc. Korzystanie z serwisu gielda-dlugow.net oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące „cookies” w swojej przeglądarce jednak może to ograniczyć funkcjonalność serwisu. ZAMKNIJ